15.03.2016

Результати марафону "Біжимо назустріч літу"

Нарешті!
Після 3 тижнів напруженої боротьби визначилися переможці марафону «Біжимо назустріч літу»!
Протягом тижнів день за днем учасники марафону змагалися з бігу на бігових доріжках.
Дуже цікавою видалася боротьба наших бігунів. Захват та повагу викликає наполегливість та завзяття спортсменів, особливо - шляхетність їхніх вчинків.
Так за дві хвилини до закінчення змагань безумовний лідер чоловічої гонки Микита Власов – Майстер спорту України міжнародного класу відмовився від головного призу! Дякуємо тобі Микита за участь у змаганнях і той темп, який ти задав!
І ось нарешті визначились трійки призерів наших перегонів!
Серед чоловіків чемпіоном з результатом 357км став Олег Бібік, на другомі місці – Вячеслав Якубовский - 160км, і третє місце виборов Євген Кожем'яко - 111.4км!