vkontakte.pngМи в Фейсбук перейти Instagram_Icon.png

Персональний тренінг

Персональний тренінг – оптимальний формат тренування. Тренер орієнтується на вашу мету, вподобання та можливості організму; контролює навантаження та техніку виконання вправ. Обирайте з широкого розмаїття програм, представлених в клубах Планета Фітнес та тренуйтеся за індивідуальною програмою з персональним тренером.

Персональний тренер – ваш особистий помічник на шляху до ідеального тіла та самопочуття!


Кардіо тренінг

Кардіо тренінг – гарний вибір для початку будь-якого тренування!

Сприяє спалюванню жирів, покращенню координації та роботи суглобів. Кардіо програми рекомендовані для будь-якого рівня фізичної підготовки. Починайте тренування з кардіо – розігрівайте м’язи перед основною частиною тренування.


Функціональний тренінг

Функціональний тренінг – комплекс вправ для опрацювання всіх груп м’язів, спалювання жирів,виховання сили та силової витривалості.

Рекомендовано для всіх рівнів фізичної підготовки.


Силові класи

Силові класи сприяють розвитку сили, силової витривалості та спалюванню жирів. На заняттях використовуються додаткове обладнання. Рекомендовано для всіх рівнів фізичної підготовки.


Спіннінг

Тренування на велотренажерах. Заняття проходять у форматі імітації велоперегонів з чергуванням різних технік. Програма орієнтована на розвиток аеробних можливостей організму, силової витривалості, спалювання жирів.

Рекомендовано для всіх рівнів фізичної підготовки.


Змішані програми

Змішані програми побудовані на взаємодії елементів різних фітнес програм, проводяться у форматі кругового або інтервального тренування. Як наслідок – укріплення всіх груп м’язів, розвиток витривалості та сили.


Класи координаційного напрямку

На заняттях відпрацьовуються хореографічні комбінації підвищеного рівня складності. Класи рекомендовані для високого рівня підготовки, направлені на вдосконалення пластики та координації.


Танцювальні класи

Різноманітні танцювальні класи в фітнес-форматі. На занятті відпрацьовується хореографія, притаманна відповідному танцю. Особлива увага приділяється аеробному режиму та інтенсивності тренування. Танцювальні класи сприяють розвитку координації та пластики. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.


Розумне тіло

Програми Body & Mind – «Розумне тіло» побудовані на свідомому виконанні фізичних вправ, контролі дихання та кожного руху. Заняття сприяють розвитку гнучкості та роботі глибоких м’язів тіла. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.


Бойові мистецтва

Заняття, основані на поєднанні різноманітних технік, шкіл та напрямків східних єдиноборств з застосуванням ударної техніки та боротьби. Рекомендовано для високого рівня підготовки.


Фітнес для дітей

Фітнес для дітей – захоплюючий ігровий процес. Малюки, сприймаючи тренування як розвагу, отримують колосальну користь від фітнесу.

По-перше, фітнес - це запорука здоров’я. В дитячому віці заняття спортом забезпечують правильний розвиток тіла дитини, формують витривалість, а заняття в басейні закаляють організм та зміцнюють імунітет. Також спорт – це перші змагання в житті дитини. Перші перемоги, а місцями і поразки, допоможуть проявити лідерські якості, навчити командної роботи, дисциплінують дух.

Можливості дитячого фітнесу в клубах Планета Фітнес надзвичайно різноманітні і передбачені для різних вікових груп від 3 років до підліткового віку.

Фітнес для вагідних

Фітнес для майбутніх мам, особливо заняття в басейні, сприяє кращому почуттю вагідних жінок. Аква-програми для вагідних мають дивовижний ефект завдяки унікальним якостям води, сприятливій дії на розвитку плода і плаценти.


Сауни. Парні. Джакузі.

Після напруженного тренування запрошуємо завітати до сауни, парної чи джакузі - повернути сили та зняти втому.


Масаж

Запрошуємо вас до масажного кабінету. Досвідчені масажисти клубів Планета Фітнес володіють різними техніками масажу та готові допомогти заспокоїти неприємні відчуття після напруженого тренування та застарілих травм, корегувати фігуру, зняти напругу дня та покращити самопочуття.


Фітнес тестування та лікарський контроль

Дізнатися про фізичний стан та резервні можливості вашого організму, засвідчити прогрес за час тренувального сезону вам допоможуть лікарі спортивної медицини та лікувальної фізкультури.

Напередодні початку тренування в нашому клубі, завітайте до кабінету лікаря, пройдіть тестування та отримуйте поради щодо організації тренувального процесу.
Персональний тренер – ваш особистий помічник на шляху до ідеального тіла та самопочуття!

Описание:

Персональний тренінг – оптимальний формат тренування. Тренер орієнтується на вашу мету, вподобання та можливості вашого організму; контролює навантаження та техніку виконання вправ. Обирайте з широкого розмаїття програм, які представлені в клубах Планета Фітнес та тренуйтеся за індивідуальною програмою з персональним тренером.